+90 216 693 15 25

Sosyal Medyada Biz}

Spesiyal Sünger

Spesiyal Sünger

Spesiyal süngerler tek başına akustiği düzenleyebilecek ölçüde bir ses yalıtım süngeridir. Farklı yoğunluk ve kalınlığı çeşitli frekanslarda etkili olabilmesine olanak sağlamaktadır. Spesiyal sünger poliüretan köpükten üretilmektedir. Yangın çıkma tehlikesi olan her yerde kullanılabilir. Çünkü alev damlacığı oluşturmayan yani yanmayan bir malzemedir. Ses emilim ve yanmazlık özelliğini gösteren sertifikaları bulunmaktadır. Spesiyal sünger mekan içerisindeki yankıyı önlemek için birebirdir. Motor sesi gibi yüksek seslerde bariyerli spesiyal süngeri tercih etmelisiniz. İki sünger arasındaki bariyer yardımıyla ses kesimi kolaylaşır.


Spesiyal ses yalıtım süngeri 50 ve 90 arası yoğunluğa ve 38 mm kalınlığa sahiptir. Görünümünün verdiği şıklıkla her mekanda göze hoş gelecek bir görüntü kazandırır. Duvarda, tavanda, kirişlerde hatta boruların etrafında bile kullanabilirsiniz. Uygulaması çok kolay bir malzemedir. Çünkü hafif ve kolay yapışabilir. Spesiyal süngerlerin yapışkanla lamine edilmiş modelinden temin edip sadece arka yüzeyindeki kağıdı çıkarıp süngerin uygulanacağı alana yapıştırabilir veya çok uzun ömürlü kullanımını sağlamak için özel aks rapid sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile alana fazla olmamak şartıyla sürdükten sonra süngeri uygulayabilirsiniz.
Kullanılan mekanlar : Kütüphane odası, sinema salonu, müzik odası, tiyatro salonu, hastane, oyun salonu, stüdyo odası, spor salonu, ofis, toplantı salonu, konferans salonu vb.

19 Haziran 2015
1.805 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN